• Wpisów:475
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis:3 lata temu, 20:49
  • Licznik odwiedzin:35 462 / 2623 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
“pokochaj mnie różną - brzydką, krzykliwą i skłonną do płaczu, jaka jestem, kiedy wędruję po ciemnych zakamarkach pamięci, gdzie piętrzą się przykryte zakurzoną czarną płachtą skrzynki złych myśli i złych uczynków, rozpadające się, z ostrymi kantami... natykam się na nie, kaleczę czoło, palce u nóg i klnę przez zęby... myślisz, że jestem dobra, a tak naprawdę też zła, niesprawiedliwa, nieszczęśliwa. łatwo pokochać piękną, ale taką?”
— Janusz Leon Wiśniewski "Miłość oraz inne dysonanse"
 

 
"Jak się zjebie coś, naprawimy to.

Mam wiarę, że wszystko mogę zmienić.
I sprawię, że połączy to, co nas dzieli.
To, czego chcemy łatwiej osiągnąć wspólnie,
Ale musisz jeszcze raz zaufać, wiem że to trudne!
Mamy to, czego innym brakuje
(miłość, pokój, wzajemny szacunek!)
Nadmiar emocji by wszystko uprościć bo,
Moje serce jest pełne miłości
Kiedy stwierdzisz, że nie warto próbować, że
Zbitych fragmentów lustra nie umiesz dopasować,
Przyjdzie pora, powiem "chodź tu"
Spojrzę Ci w oczy i zaczniemy od początku." 

 
"Jeśli kogoś kochasz za jego urodę to nie jest miłość, ale pożądanie. Jeśli kogoś kochasz za jego inteligencję to nie jest miłość, lecz podziw. Jeśli kochasz kogoś dla jego majątku to nie jest miłość, ale zainteresowanie. Jeśli kogoś kochasz i nie wiesz dlaczego, to jest prawdziwa miłość"
 

 
"Czy jestem zakochany? Tak, ponieważ czekam. Inny nie czeka nigdy. Czasem chcę odgrywać tego, kto nie czeka; próbuję gdzieś czymś się zająć, przyjść spóźniony; ale w tej grze zawsze przegrywam: cokolwiek zrobię, jestem bezczynny, punktualny, a nawet przychodzę za wcześnie. Fatalna tożsamość zakochanego to nic innego jak: jestem tym, który czeka."
 

 
"Myślę, że miłość jest w stanie przeżyć nawet 545 kilometrów. To aż odległość, ale przecież miłość jest cierpliwa i wytrzyma nie taką rozłąkę. To uczucie potrafi dodać sił, jednak umie też zabrać wszystko. Myślę, że miłość zniesie wszystkie niepocałowane chwile, każdą niedotkniętą część ciała. Miłość przeżyje ogrom samotnych nocy, spędzonych na rozmyślaniu i trwaniu w punkcie bez wyjścia. Nie sztuką jest żyć, wyzwaniem jest przetrwać mimo wszystko. Pomimo niejednej wypłakanej łzy, pomimo każdej niewycałowanej sekundy, pomimo śmierci, która nie nadchodzi. Miłość jest w stanie przeżyć wszystko, każde kłamstwo, każdą najtrudniejszą godzinę. Ale tylko jedna miłość jest w stanie to przetrwać i biec dalej. Tylko ta prawdziwa miłość, ta jedyna."
 

 
Można wybaczyć, ale nie zapomnieć. Tam na dnie serca zawsze pozostaje permanentna rysa, której w żaden sposób nie jesteśmy w stanie usunąć.
 

 

.

" - Jak się czujesz?
- Świetnie. Pewnie blask słoneczny bije mi z dupy. Zajrzyj i sprawdź. Bo mnie trudno."
 

 
kto ma najlepszego faceta na świecie?! JA. haha!


"Chciałabym, żeby każdy Twój problem był moim problemem. Każde Twoje zmartwienie było moim zmartwieniem. Chciałabym, żebyś mówił mi zawsze o tym, co dzieje się w Twojej głowie. Chciałabym znać każdą Twoją myśl, nawet tą najgorszą. Nie każ mi cierpieć przez to, że nie mówisz do mnie. Pozwól mi abym mogła być przy Tobie w każdej chwili, jeśli nie ciałem to duchem. Zaufaj mi. Kocham Cię."

  • awatar paulinaaa119: @Katharina: być może nawet i trzech :) dla każdej kto inny. ale dla mnie tylko ten jeden :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
"Chciałabym, żeby ktoś wiedział o mnie wszystko. Znał mnie od palców stóp, po czubek głowy. By wiedział po czym mam daną bliznę, albo znamię. Gdzie mam pieprzyk. Gdzie łaskotki. Chciałabym by wiedział, jaka część ciała się krępuję, albo która jest moim największym kompleksem. Chciałabym żeby taki ktoś wiedział, gdzie miałam złamanie, zwichnięcie, czy coś. Albo gdzie chciałabym tatuaż mieć. Chciałabym by wiedział co sprawia mi przyjemność. Co lubię jeść, pić. Jakie jest moje ulubione ciasto, jaka potrawa, jak zupa, jaki kocham smak lodów. Jakie lubię przyprawy, ile łyżek cukru. Z ilu łyżeczek robię sobie kawę. Czy piję ją z mlekiem, bądź bez. Chciałabym by wiedział co uważam na temat świata, Boga, zmarłych. Jakie mam poglądy, jaką lubię słuchać muzykę. Chciałabym by przez usłyszenie mojego głosu, bądź zobaczenie wyrazu oczu mógł określić w jakim jestem nastroju. By wiedział czego potrzebuję w danej chwili. Chciałabym by był kiedy będzie potrzebny, bym ja była mu potrzebna. Chciałabym, żeby potrafił mnie rozśmieszyć, pocieszyć. A przede wszystkim chciałabym, żeby pokochał mnie taką jaką jestem. By pokochał mnie z moimi dziwactwami."
 

 

...

Dlaczego czasami tak trudno jest rozmawiać? Zamiast prośby o wyjaśnienia serwujemy chłodne spojrzenia. Zamiast żartu - milczenie. Potrzebujemy rozmowy jak dobrego jedzenia, a dobrowolnie wybieramy emocjonalna anoreksję. W środku wszystko krzyczy: mów do mnie! obejmij mnie! kochaj mnie! A jedyne co wychodzi z naszych ust, to słowa nie mające żadnego znaczenia...
 

 
  • awatar Piętnastka15: Cześć . Potrzebuję pomocy , jak możesz odwiedź mój blog ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Kochasz mnie dobrze wiem, po co te zakręty? smutnych nas za sto lat, nikt nie zapamięta
"On nie jest doskonały. Ty też nie jesteś, żadne z Was nigdy nie będzie idealne. ale jeśli uda Mu się rozśmieszyć Cię co najmniej raz, powoduje, że musisz zastanowić się dwa razy. jeśli przyznaje się do ludzkich błędów, trzymaj się Go i daj mu z Siebie tyle ile tylko można. nie zacznie deklamować poezji. nie będzie myślał o Tobie w każdej chwili. ale on da Ci część Siebie, którą wie że możesz złamać. nie rań Go, nie staraj się zmienić i nie spodziewaj się więcej niż może Ci dać. nie analizuj! uśmiechaj się, gdy on czyni Cię szczęśliwą. krzycz, gdy Cię wkurza i tęsknij za nim gdy Go przy Tobie nie ma. kochaj mocno jeśli może zaistnieć miłość, ponieważ *doskonali faceci nie istnieją. ale zawsze istnieje facet, który jest dla Ciebie idealny*"
 

 wszystkie poprzednie wpisy zostały przeze mnie zablokowane i tak zostanie. sama nie chcę zbytnio do nich wracać jednak szkoda mi wszystko kasować. jakby nie patrzeć jest to mój "pamiętnik". 

 

<3
jest cudowny.


dobranoc!
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.

 

 
w tym roku nie musisz mi kupować żadnych prezentów.
nie pragnę nowej komórki, laptopa, tableta, aparatu czy modnych ubrań.
proszę tylko spraw, żeby osoba, którą kocham już na zawsze mogła być moja.+dlaczego nieobecność tak bardzo potęguje miłość?
 

 
Wpis tylko dla właściciela minibloga

Wpis prywatny. Może go zobaczyć tylko właściciel minibloga.